Állásajánlatok

Aktuális állásajánlatok
Jelenleg a következő állásokra
keresünk embereket:

  • Értékesítő
  • Raktáros
  • Marketing asszisztens

fizetési igény megjelölésével
a következő email címen: allas@ventil.hu
Kérjük az email tárgyában tüntessék fel az adott pozíció jeligéjét.

Értékesítő

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 23 éves cégünkhöz keresünk épületgépészeti kereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok, amiben számítunk munkádra:
  • vevők kiszolgálása, kapcsolattartás partnerekkel
  • bizonylatok elkészítése, számlázás
  • árajánlatok készítése, rendelések felvétele és nyomon követése
  • törzsvásárlókkal való kapcsolattartás
Képzettségek, tapasztalatok, amik segítik munkádat:
  • épületgépészeti értékesítői tapasztalat (min 1 év)
  • víz-gáz-fűtés szerelési anyagok átfogó ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • kommunikációs készség
  • középfokú szakmai végzettség
  • víz-gáz-fűtés vagy gázkészülék szerelői gyakorlat
Amit kínálunk számodra:
  • bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes jövedelem
  • cégen belüli karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • szakmai képzés oktatás
  • jó hangulat

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen:
allas@ventil.hu
Kérjük az email tárgyában tüntessék fel a jeligéjét:
"Értékesítő"
Ha bármi kérdés felmerül (HR): +36 20 410 5422

Raktáros

Épületgépészettel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 23 éves cégünkhöz keresünk épületgépészeti anyagismerettel és gépjárművezetői gyakorlattal rendelkező munkatársat.

  • áruátvétel/árukiadás
  • bizonylatok ellenőrzése
  • belső anyagmozgatás
  • raktári rendtartás
  • víz-gáz-fűtés szerelési anyagok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és több éves gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány

"Raktáros"

Marketing asszisztens

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, nagy múltú épületgépész vállalkozásunkhoz marketing asszisztens munkatársat keresünk.

  • a marketing vezető munkájának támogatása
  • a marketing osztály pénzügyi adminisztrációja
  • rendezvények, bemutatók, oktatások, szervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • riportok, kimutatások készítése és prezentálása
  • kapcsolattartás a B2B marketing dolgozóival
  • kommunikációs kampányok lebonyolításában való részvétel online és offline
  • felsőfokú végzettség (előny: marketing szakirány)
  • minimum 1-2 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel, és más számítógépes alkalmazások magas fokú ismerete
  • igényes munka, pontosság és magas fokú precizitás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • kreativitás
  • szakmai továbbképzések
  • vidám légkör

"Marketing asszisztens"